חכמת הקבלה
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9220784
תחזית יומית
מאמרים

תחזית יומית

חכמי העבר לימדו כל יום נושא בתוכו עוצמה רוחנית אדירה המייחדת ומבדילה אותו משאר הימים. הם קבעו כי קיימת משמעות גבוהה לבחירת היום בו אנו מתעתדים לבצע פעולה כלשהיא הואיל וידוע הדבר כי כל יום מושפע מאנרגיה רוחנית המייחדת אותו. אתם מוזמנים לערוך תחזית יומית במאמר הבא.
 


בחוכמת הקבלה העתיקה נשנו פרקים שלמים אודות סגולות ימי החודש העברי. חכמי העבר לימדו כל יום נושא בתוכו עוצמה רוחנית אדירה המייחדת ומבדילה אותו משאר הימים. הם קבעו כי קיימת משמעות גבוהה לבחירת היום בו אנו מתעתדים לבצע פעולה כלשהיא הואיל וידוע הדבר כי כל יום מושפע מאנרגיה רוחנית המייחדת אותו. בזוהר הקדוש נאמר כי חכמי ישראל השתיתו את הנהגותיהם בין השאר, בהסתמך על בחירת המועדים הטובים והמועילים ביותר בחודש. הם הכירו במדויק את לוחות הזמנים הראויים ביותר באופן המסוגל להשפיע שפע חיובי על מעשיהם. במאמר זה אציג בפניכם סוד קבלה גדול המסוגל לחולל תפנית גדולה באיכות חייכם . בבואכם לקבל החלטות ו/או לבצע פעולות כלשהן מומלץ להתחשב בכל הנאמר להלן על מנת שהתוצאה תהיה מבורכת ומוצלחת. יחד עם זאת אין למהר ולהסיק מהכתוב עובדות מוחלטות הואיל וקיימים פרמטרים רבים המרכיבים את הנושא המדובר. אי לכך, במקרים בהם נדרשת הכרעה קשה בנושאים מהותיים כגון: זיווג, נישואין,פרנסה . מומלץ להיוועץ עם איש קבלה מוסמך אשר בוודאי ידע לכוון אתכם נכונה ולסייע לכם בבחירתכם. 
לצורך עריכת התחזית היומית יש לחשב תחילה את שם האדם ואליו לצרף את מספר היום בשבוע (1-7) ואת מספר השבוע בחודש (1-5). לדוגמה: חיים: 5 ( 8+10+10+4=32. 3+2=5 ), יום חמישי : 5 , מספר השבוע בחודש : 2. 
לסיכום : 5+5+2= 12 . 1+2=3. לפיכך, יש להערך ביום המסוים לפי תחזית מספר 3 בכתבה שלהלן.

יום מספר 1
יום גדוש באנרגיות חיוביות ולכן זהו הזמן להוציא תוכניות מן הכוח אל הפועל. כל דחייה או עיכוב בהגשת מטלה או עבודה מומלץ ליישם היום. הסיכוי להתבשר בבשורות טובות גבוה מאוד. כל יוזמה שתתחיל היום עשויה להניב פירות הצלחה. יום טוב לשיחות חשובות עם הממונים עליכם או עם אנשים בעלי השפעה על עתידכם המקצועי. ההקשבה לדבריכם עשויה להיות בשיאה היום ולכן עליכם להיות פרקטיים, ממוקדים, ותכליתיים. אל תפחדו להעז ולקחת סיכונים גם אם נראה כי הדבר קשה להשגה. 

יום מספר 2
בשונה מקודמו, זהו יום טוב אך ורק לתכנון, למחשבה ולחשבון נפש. כל עשייה או יצירה חדשה עלולים להיתקל בהתנגדות ובקשיים מרובים, מה שעלול להוביל לתיסכולים מיותרים. זהו יום קוטבי העלול להתחיל טוב ולהסתיים גרוע , לכן מומלץ להיות עירניים ולא לקבל החלטות מכריעות היום. בשל היתכנות למצבי רוח משתנים עליכם להיזהר בלשונכם שלא לפגוע בזולת. ביום זה מומלץ להנמיך פרופיל ולא לצפות שתצמח ממנו תועלת ממשית. הקדישו זמן למנוחה, לארגון מחשבות ולתכנונים.

יום מספר 3 
יום מלא שמחת חיים ומלא תחושת רוח נעורים , רגשי וקליל מאוד. היום לא מומלץ לקבל החלטות חשובות או לעסוק בכספים. ענייני קניה או מכירה כבדי משקל כמו בית,רכב, נכס וכדומה כדאי לדחות למועד אחר. היום תנו לעצמכם להתמלא בשמחת חיים והימנעו מכעסים וממריבות. זהו יום מצויין לרענון הזוגיות. 

יום מספר 4 
יום ממוצע לכל עניין ולכן לא מומלץ לכל עשייה חדשה. היום יש להתנהל באופן שיגרתי ולהמנע מלקיחת סיכונים מיותרים. אם בכל זאת המציאות מחייבת אתכם לעמוד היום בפני התחלה חדשה ,מוטב לשקול את צעדיכם בכובד ראש ולכלכל את פעולותיכם בשיקול דעת. 

יוםמספר 5
יום נפלא להיכרויות ולמפגשים חברתיים. לפנויים שביניכם מומלץ להימצא בחברה ולנסות ליצור קשרים חדשים ולאנשי העסקים זהו יום טוב לפגישות עסקים מוצלחות. כל התחלה חדשה עשויה להניב פירות.

יום מספר 6 
יום נפלא לפעילות חברתית. בעבודה זהו זמן מצויין להוציא מהכוח אל הפועל פרוייקטים חדשים ולעבוד בשיתוף פעולה עם חברים. כל פעולה הנובעת מעבודת צוות עשויה להצליח מאוד. היום מומלץ לבלות ולחגוג התחלות חדשות.

יום מספר 7
זמן למנוחה ולהתרגעות רוחנית . מומלץ להרגע ממרוץ הימים האחרונים ולהכנס לאווירה שלווה ולחשיבה חיובית. זמן לערוך סדר במחשבות ולארגן את תוכניותיכם לעתיד הקרוב. היום מומלץ לערוך מאזן של "עלות מול תועלת" בדברים חשובים ולהערך בהתאם. 


יום מספר 8
יום נהדר לביצוע עבודות חשובות. זמן לשנס מותניים וליישם תוכניות שהיו עד כה בגדר רעיון. כל פרוייקט שיתחיל היום עשוי להוות בסיס איתן לעתיד. היום יש לנהוג בנחישות רבה ולהיות ממוקדים בהשגת המטרה. המנעו מוויכוחים מתישים או מכל בזבוז אנרגיה מיותר. 

יום מספר 9
יום פילנטרופי במיוחד. בשונה משאר הימים היום נועד לנתינה לזולת. זמן ליישם את " ואהבת לרעך" ולפעול למען ובשביל אחרים. היום אין לנהוג על פי שיקולי "רווח והפסד " אלא לתת מעצמכם מבלי לצפות לקבל. אם תנהגו כך תיווכחו לראות כי קיבלתם הרבה יותר ממה שנתתם. 

מוגש בברכה
יצחק אהרון, ראש מרכז "חכמה".

חזרה למאמריםצרו קשרגרסת הדפסה