חכמת הקבלה
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9220784
עולם החלומות
מאמרים

עולם החלומות

מאז ימי קדם השתאו הבריות מול עולם החלומות, אחד התחומים המרתקים והמסעירים שידע המין האנושי. עדות לכך ניתן למצוא בכתבי קודש, מנהגי עמים ופולקלור ואף ממחקרים מדעיים שנערכו לאורך השנים בניסיון לעמוד על מהותו של העולם המופלא הנגלה לנו בשנתנו. בעוד תיאוריות מסוימות מייחסות לחלום כלים נבואיים ואחרות מתייחסות אליו כאל כלי לפורקן מתחים ותסביכים, באה חכמת הקבלה ומלמדת כי שתי הבחינות הללו שלובות זו בזו ומתקיימות בכפיפה אחת. הכל על נפלאות עולם החלומות בסדרת המאמרים שלפניכם.


חלומות שווא ידברו ?

בדממת הלילה כשלא הייתה סיבה חיצונית שתפריע לחיים המסתוריים של השינה וללא כל הכנה מוקדמת נפתחים לפתע שערי חלימה ועולם של חידות וסימנים יוצר את המגע בין המסתורי ובין הנעלם.
כניסה למאמר

תעלומת עולם החלומות

כניסה למאמר

לפעמים חלומות מתגשמים

כניסה למאמר

מהו חלום נבואי

כניסה למאמר

חלומות וימי החודש העברי

כניסה למאמר

לפעמים הם באים בחלום

בדממת הלילה וללא כל הכנה מוקדמת נפתחים לפתע שערי חלימה ועולם של חידות וסימנים יוצר את המגע בין המסתורי ובין הנעלם. פעמים רבות מתגלים בחלום קרובי משפחה שנפטרו והדבר קורה על פי רוב, כאשר החולם חווה במציאות חייו קשיים, דילמות ובעיות או להבדיל שמחות, קידום אישי ובשורות טובות. יצחק אהרון ליקט מספר חלומות נפוצים ופתרונם על פי הזוהר, מדרשים ודברי קבלה. ידוע שרפרטואר החלומות הוא אינסופי, כך שמי שלא מצא כאן פתרון לחלום מוזמן ליצור קשר.
כניסה למאמר