חכמת הקבלה
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9220784
ניתוח ובדיקת שם פרטי
מאמרים

ניתוח ובדיקת שם פרטי

קוראים יקרים, הריני מגיש לכם דרך קלה ופשוטה לניתוח המשמעויות החבויות בתוך שמכם וזאת ע"פ הנומרולוגיה הקבלית.אני מדגיש כי אין להסתמך על הבדיקה הזו באופן מוחלט,היא ראשונית בלבד. ניתוח נומרולוגי של שם האדם מצביע על האפשרות לזהות את התכונות הדומיננטיות המאפיינות את בעל השם תוך התייחסות ושימת דגש על ההיבטים הרוחניים הקיימים באדם.אופיו,רצונותיו,מזלו ופועלו.אציין כי כל הנאמר להלן נותן טעימה קטנה מחוכמת הקבלה בנושא. בואו וגלו מעט על עצמכם
 מאז ימי עולם לימדו חכמי הקבלה כי לאותיות השפה העברית, בהצטרפותן לתיבה הנקראת "שם האדם", כוח רוחני עצום ורב המסוגל להשפיע על המזל ועל מאורעות החיים הנעשה עד לפרטי פרטים. לכן אין זה פלא שחכמת הקבלה עוסקת בכך רבות ומקדישה לנושא ספרות ענפה. אם כן, יובן כי שם האדם הינו מעין "בר-קוד" המקפל ואוצר בתוכו היבטים רבים אודות בעל השם- מהותו, טבעו, אופיו ויסודו. האותיות המרכיבות את השם מחברות בין העולם הגשמי לרוחני, הן בדרך כתיבת השם, בדרך שבה הוגים אותו ובסוד הצליל וסימני הניקוד המופיעים בו. מכאן שהשם מזרים אנרגיות שונות וכוחות ייחודיים המשפיעים במישרין על האדם ומאורעות חייו. בדברים הבאים ניגע בשם האדם בקיצור נמרץ לדעת מה אומר השם מבחינה רוחנית וזאת ע"פ הנומרולוגיה הקבלית. אני מדגיש כי אין להסתמך על הבדיקה הזו באופן מוחלט,היא ראשונית בלבד ואינה כוללת את כלל ההבטים בשם האדם. ניתוח נומרולוגי של השם הפרטי מצביע על האפשרות לזהות את התכונות הדומיננטיות המאפיינות את בעל השם תוך התייחסות ושימת דגש על ההיבטים הרוחניים הקיימים באדם. אופיו,רצונותיו,מזלו ופועלו. אציין כי כל הנאמר להלן נותן טעימה קטנה מחוכמת קבלה בנושא זה ואינו מחליף בשום אופן בדיקה יסודית ומעמיקה של שם האדם על בסיס שם האם ותאריך הלידה המהווים את הקרקע לעיון נרחב בתחומים:מזל,גורל, זיווג, בריאות ופרנסה.ראשית נבצע המרה של האותיות למספרים על דרך הצמצום באופן הבא: א.י.ק =1 ב.כ.ר =2 ג.ל.ש = 3 ד.מ.ת =4 ה.נ =5 ו.ס =6 ז.ע = 7 ח.פ =8 ט.צ =9. אותיות סופיות שוות בערכן לאותיות רגילות. לדוגמא השם אברהם= 4+5+2+2+1 =14 1+4=5 אברהם = 5.

להלן טבלת התוצאות:

1- אדם יצירתי,שאפתן ובעל רצון להפגין את הייחוד שבו.דומיננטי,כריזמטי חריף בשכלו ומצפה לזכות בכבוד ובהערכה על מעשיו. תמיד יימצא במרכז העניינים וינסה להשפיע עליהם.בעל יכולת נתינה רגשית וזקוק לחום אהבה ותשומת לב.מטבעו בודד וחש זאת גם בזוגיות. רגיש ופגיע מאוד בעין הרע –מומלץ קמע לשמירה.

2- מופנם,רגיש ופגיע.קשור לבית ולמשפחה,זקוק לחום רב.דמות האם חשובה לו באופן ניכר.קשור לאוכל ולבישול.חסר בטחון עצמי ומלא בלבטים בכל הקשור לעשייה.זוכר ואינו שוכח. חסר חשיבה מופשטת ומכאן סובייקטיבי ופחות אובייקטיבי. בעל תקשורת טובה עם קהל.בזוגיות מחלוקות וקשיים. מומלץ לבחון את כוח הזיווג.

3- אדם סקרן,הרפתקן ופתוח רגשית לקבל ולתת.שואף לחופש ולנדודים .מזוהה עם חוש צדק מפותח ואינו סובל מעשה עוול הנגרם לזולת .בעל אינטואיציה מעולה ותחושות נכונות.חרוץ ועובד קשה כדי להצליח.מומלץ לו ללכת עם תחושות הבטן יותר מהחשיבה הרציונאלית.ללא כל בעיות זיווג ופרנסה.

4- אדם פיכח,חשדן וסקרן.חברתי ותקשורתי.בעל יכולת טובה לניתוח מצבים תוך ראיה מפוכחת של המציאות.סולד משגרה ולא מוותר על החופש. באופיו מנהיג ומנסה להפגין מנהיגות.ניתוקים פרדות ושברון לב מאפיינים אדם זה. קשיים בזיווג ובפרנסה כבדות ועמל רב בדרך להצלחה.

5- אדם נבון,אינטליגנט, מתבטא באופן קולח וענייני. יכולת ניתוח מצבים קשים בצורה חדה וברורה.פעלתן וחסר שקט נפשי.בטחון עצמי גבוה ותדמית רצינית.תקשורתיים מאוד וחברותיים.בעבודה זקוקים לנסיעות ולמעברים.נראה צעיר מגילו ומרגיש נוח בחברת צעירים ממנו. באופיו נוטה לפסימיות.

6- אדם ייצוגי ובעל טאקט המקפיד על הופעתו החיצונית.יופי ואסתטיקה חשובים לו ובד"כ נראה טוב.נשים מזוהות עם תמרוקים, טיפוח ולבוש ומוציאות על כך כסף רב. בעל דחף לקניות ורכישות.חומרנות מאפיינת אדם זה.בזוגיות פרטנר נהדר אוהב והרמוני.אינו יכול להיות לבד ונותן הכול למען שלמות הבית.פגיע מאוד מהקרובים לו ולעיתים חש בביטחון עצמי ירוד.ללא קושי ניכר בזיווג או בפרנסה. 

7- אדם רגיש מאוד הקשור לעמקי נפשו. מזוהה עם אמונה ומיסטיקה בשל קדושת השבע.בעל יכולת נתינה רגשית גבוהה מהרגיל .מטבעו סלחן וחש את רגשות הזולת.אדם זה חש ריקנות ,מחסור ומעצורים הן בפרנסה והן בזיווג. מטבעו בודד וייתכן שיגיע למצב של אובדן זהות עצמית.נפשית אדם זה אינו רגוע ויכול להביא עצמו לידי הרס עצמי. בעבודה חש כישלון והחמצה.מומלץ מאוד טיפול לפתיחת מזל דרך בזיווג ובפרנסה בשילוב קמע קבלי בהכנה מיוחדת.

8-אדם רציני ובוגר, סגור,ביקורתי ובעל עקרונות ברורים.אחראי ובעל משמעת עצמית.יודע לעמוד בלחצים וחייב להיות בשליטה מתמדת.עובד קשה כדי להצליח.דברים אינם מגיעים אליו בקלות.ייתכן שחש תחושת אשם וחובה מגיל צעיר. אדם זה מחמיר עם עצמו סובב במעגלים וקשה לו לפרוץ קדימה.לחילופין אלה המצליחים לשבור את המסגרת זוכים לממון רב ולהצלחה.

9-אדם תחרותי הרוצה להציב עצמו בראש. פעלתן ובעל חוסן נפשי.מרדן ואינו סובל סמכות. ילדותי,חקרן, סקרן ותוקפן.לא סבלני וחסר מנוחה. אנוכי ומודע היטב לרצונותיו לעיתים עד חוסר התחשבות בזולת. מייצג את הצעיר לנצח מיניות וסודיות אופפים אותו. מזלו פתוח למטה אך סגור למעלה.מומלץ טיפול וקמע לחיזוק המזל.

לסיכום,שם האדם מעיד על מהותו ומזלו.אולם, אין בנאמר לעיל כדי לתהות במדויק על טיבו של האדם ועל כוח מזלו. לצורך כך יש להיוועץ עם איש קבלה מומחה הבקיא בסוד האותיות ובמשמעותן הנסתרת. הדרך העמוקה יותר מחייבת בדיקה מעמיקה בכתבי קודש שונים השופכים אור בהיר על האדם ומזלו בעולם הזה.

מוגש בברכה
יצחק אהרון, ראש מרכז "חכמה".

חזרה למאמריםצרו קשרגרסת הדפסה