חכמת הקבלה
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9220784
העיקר הבריאות
מאמרים

העיקר הבריאות

באחת מתוכניותי ברדיו הופנתה אלי השאלה הבאה : " אם ניתן לדעת אודות המזל והגורל דרך השם ותאריך הלידה האם ניתן באותה נשימה ללמוד על מצב הבריאות ( נטיה לחולי, בעיות נפשיות, רגישויות שונות ועוד..) והאם חכמת הקבלה מעניקה כלים העשויים לסייע לאדם בשמירה על מצבו הבריאותי ?" . לסקרנים לדעת יותר התשובות במאמר הבא.
 


באחת מתוכניותי ברדיו הופנתה אלי השאלה הבאה : " אם ניתן לדעת אודות המזל והגורל דרך השם ותאריך הלידה האם ניתן באותה נשימה ללמוד על מצב הבריאות ( נטייה לחולי, בעיות נפשיות, רגישויות שונות ועוד..) והאם חכמת הקבלה מעניקה כלים העשויים לסייע לאדם בשמירה על מצבו הבריאותי ?" . החלטתי להרים את הכפפה ולהאיר את עיניכם בנושא . בחכמת הנסתר נישנו פרקים שלמים העוסקים רבות בסוד שם האדם ועל מסוגלותו להשפיע על כוח המזל. עד כי ניתן לומר ששם האדם הינו מעין בר-קוד המקפל בתוכו את מהותו ויסודו של האדם ואפילו את סודותיו המוצנעים מעיני כל, עד כי לעיתים המציאות מוכיחה שנדרשת הוספה או שינוי שם על מנת לחזק את האדם מבחינה אנרגטית ולהטות אצלו דפוסי מזל וגורל. מי מאיתנו לא שמע או חלילה חווה על בשרו את הצורך בהוספת שם כאקט רוחני הבא לסייע לאדם במצב של חולי או סכנת חיים. המציאות מוכיחה שלא פעם אנו עדים לניסים רפואיים ממש המתחוללים בין כותלי בתי החולים המעידים כי שינוי או הוספת השם אכן גרמו להשתנות מהותית של מצב הבריאות, עד כדי מהפך קוטבי ממש שבין לחיות או לחדול. 
מימד נוסף הינו ניתוח תאריך הלידה המצביע על האפשרות לזהות, ברובד העליון, את נתיבי החיים. כל זאת תוך התייחסות ושימת דגש על ההיבטים הרוחניים והגשמיים השונים הקיימים באדם לרבות מצב בריאותו- אציין כי כל הנאמר להלן נותן טעימה קטנה מחוכמת הקבלה בנושא זה ואינו מחליף בשום אופן בדיקה יסודית ומעמיקה המחייבת ידע ובקיאות רבים בתורת הסוד. כמו כן יובן כי אין לראות בנאמר תחליף לעצת רופא או כל מומחה אחר ואין הדברים האמורים באים להחליף או לשלול בדיקה רפואית כלשהיא. 


להלן האופן בו תוכלו ללמוד על מצב בריאותכם מניתוח השם ותאריך הלידה. תחילה יש להמיר את השם למספר ולצרפו לכדי תוצאה בת ספרה אחת . לאחר מכן נחבר את תאריך הלידה ונצמצמו לכדי תוצאה בת ספרה אחת.
לדוגמא: השם דוד : 4+6+4 =14 . 1+4=5 מספר המזל של דוד -5. אח"כ נחבר את תאריך הלידה של דוד לדוגמא: 1/3/2007 
1+3+2+7 =13 . 1+3=4 מספר הגורל של דוד הינו 4. כעת נחבר בין מספר המזל ומספר הגורל של דוד 5+4=9 . ולכן התשובה לשאלה היא 9. 


נתיב 1 
יש לשים לב לדרכי הנשימה ולמעברי האויר.ייתכן כי האדם סבל מבעיות נשימה בגיל צעיר. רגישות לכאבי ראש ולהחלשות הראיה.

נתיב 2 
מאפיין אדם השרוי במצבי לחץ הנובעים ממתחים,מפחדים ,דאגות וחרדות. יש לשים לב לבעיות נפשיות העלולות להתעורר כתוצאה מכך. אצל נשים עלולות להיות בעיות פריון או רגישות ברחם. אף אצל גברים עלולות להתעורר בעיות פריון. מומלץ להרגע ולפנות זמן למנוחה ולאכילה בריאה. 

נתיב 3 
מעיד על תהלוכת הדמים בגוף. קרי, לחץ דם גבוה, כולסטרול ושומנים בדם. ייתכנו כאבים ברגלים הנובעים מבעיות בכלי הדם. לשים לב לשיניים ,לגרון ולדרכי הבליעה. אצל ילדים ( בד"כ בנים) קושי בדיבור בגיל צעיר. מומלץ להימנע מכעסים ומעצבנות. 

נתיב 4 
רגישות באזור הבטן ובדרכי העיכול הבאה לידי ביטוי מידי כאשר האדם חש בלחץ נפשי. קשור לרגליים, גב וברכיים . לרוב מדובר באדם בריא ללא כל בעיה בריאותית נראית לעין אך יחד עם זאת ריבוי הספרה 4 בתאריך הלידה עלול להצביע על היתכנות לבעיות לב לכן מומלץ להיבדק.

נתיב 5 
מצביע על קשיים בנשימה , אסטמה וקוצר נשימה העלולים לנבוע מעצבנות, ממתחים ומחרדות פתאומיות. סובלים מאלרגיות ( המופיעות לרוב על העור או כאמור בדרכי הנשימה) כתוצאה משינויים במצבי הרוח. 
ריבוי הספרה 5 עלול להצביע על בעיות לב ריאה.

נתיב 6 
מורה על לחץ הדם לא יציב ועל היתכנות לבעיות בקצב לב. מאפיין אדם העלול לסבול מסכרת ולכן יש להקפיד על תזונה נכונה- להישמר ממאפים ולהרבות באכילת ירקות ירוקים.

נתיב 7 
נקשר עם מערכת העצבים והכבד ( מקום משכן הנפש). מורה על חולשה בגפיים התחתונות עם היתכנות לבצקות ולנפיחויות כתוצאה מזרימת דם לקויה. עייפות רבה , סחרחורות וחוסר מיקוד.

נתיב 8 
מצביע על החלשות הדרגתית בראיה. רגישות באזור הגב והרגליים ( בעיקר ברכיים). מערכת עיכול רגישה ועצבנית ( הצטברות אויר במעיים).

נתיב 9 
מעיד על כעסים מצטברים שלבסוף בקבלים ביטוי בדרך של התפרצויות עד כדי אובדן שליטה. רגישות רבה באזור הבטן העליונה. כאבי ראש חזקים . אצל נשים יש לשים דגש על דרכי השתן. 

מוגש בברכה
יצחק אהרון, ראש מרכז "חכמה".

חזרה למאמריםצרו קשרגרסת הדפסה