חכמת הקבלה
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9220784
אסטרולוגיה קבלית
מאמרים

אסטרולוגיה קבלית

מאז ימי בראשית חיפש האדם את ייעודו ומטרת קיומו בעולם. שאלות כבדות משקל בסוגיות היעוד, התיקון, המזל והגורל מהדהדות במוחו של כל בר דעת והכמיהה לכך נתגשמה בין השאר בשמים . לאורך ההיסטוריה היהודית לימדו חכמי הקבלה על הקשר שבין המזלות וחודשי השנה כך שלכל חודש שויך מזל ( ר' מדרש תנחומא פרשת שלח לך). האסטרולוגיה הקבלית, שמקורה ככל הנראה בבבל העתיקה עומדת על הקשר שבין תהלוכת גלגלי הרקיע והשפעתם על המתרחש בארץ. על גלגל המזלות בסדרת המאמרים שלפניכם.


האסטרולוגיה הקבלית

כניסה למאמר

רואים שקוף - חודש תמוז וחוש הראיה

חודש תמוז מזוהה עם חוש הראיה והעין המתבוננת היא לא רק מצלמה לאלבום התמונות שבמוח אלא בצורתה האחרת היא מסוגלת להיות משדר רב עוצמה השולח קרניים בלתי נראות מן העין החוצה שיש בכוחן לפעול לשינוי המציאות.
כניסה למאמר

תכונות מזלות האש

מאז ימי בראשית חיפש האדם את מקומו ומטרת קיומו בעולם.שאלת מה צופן לי העתיד מהדהדת במוחו של כל בר דעת והכמיהה לכך נתגשמה בשמים.שם מצא האדם את הסדר והחוקיות לקיום.הצורך לדעת יותר ומעבר לזמן ההווה גרם להתפתחות האסטרולוגיה הקבלית. היא תחום שמנסה לענות על שתי שאלות. האחת - תכונות האופי וטְבַעֵי אישיות האדם. והשנייה- מזל ,גורל ותיקון. במאמר הבא נלמד על תכונות מזלות האש-טלה, קשת ואריה.
 

   

כניסה למאמר

תכונות מזלות אדמה

כניסה למאמר

תכונות מזלות האוויר

כניסה למאמר

תכונות מזלות המים

כניסה למאמר

מסע בין כוכבים

כניסה למאמר

חודש ניסן ומזל טלה

כניסה למאמר

בן לוקח בת

מה אומר חודש הלידה על המבנה האישיותי של בן/בת הזוג, ומה ניתן לעשות כדי לקיים מסגרת זוגית יציבה. הקבלה אומרת שלפי חודש הלידה ניתן לאפיין את האישיות, האופי והרצונות.
 
כניסה למאמר

חודש אב ומזל אריה

כניסה למאמר

חודש אדר ומזל דגים

כניסה למאמר

חודש אייר ומזל שור

כניסה למאמר

חודש תמוז ומזל סרטן

כניסה למאמר

באיזה יום נולדת ?

כניסה למאמר

חודש חשוון ומזל עקרב

כניסה למאמר